DOPRAVA ZADARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 130 EUR

Blanco batérie

Blanco batérie patria medzi najkvalitnejšie drezové batérie na trhu a sú veľmi obľúbené nielen pre kvalitu, ale aj vďaka inovatívnemu dizajnu a obrovskému výberu typov. Tieto vysoko kvalitné kuchynské batérie sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy kvality a výkonu.

Drezové batérie Blanco sú vyrobené z vysoko odolných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a minimálne opotrebenie pri používaní. Každá kuchynská batéria Blanco je vybavená kvalitnou keramickou kartušou. Či už hľadáte batériu klasickú, s vyťahovacou koncovkou alebo s výsuvnou sprchou - Blanco batéria vždy splní vaše najvyššie požiadavky. A samozrejme ich môžete kombinovať s akýmkoľvek kuchynským drezom.

Keď si vyberiete kuchynskú batériu Blanco, investujete do produktu, ktorý spája špičkovú kvalitu, moderný design a praktickú funkcionalitu. To vám umožní nielen efektívne pracovať v kuchyni, ale aj vytvoriť štýlový a atraktívny priestor, ktorý zaujme každého návštevníka. Batéria do kuchyne Blanco je jednoznačne voľbou pre tých, ktorý očakávajú to najlepšie vo svojej kuchyni.

Rýchle info Doprava zadarmo
Drezová batéria Blanco Avona chrómDrezová batéria Blanco Avona chróm

Drezová batéria Blanco Avona chróm

Dostupné do 3 dní
255 €
Drezová batéria s otočným ramienkom, povrchová úprava chróm lesklý, výška 273 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na montáž …