Franke FMY 658 I FP BK
Franke FMY 658 I FP BK
Indukčná varná doska Franke FMY 658 I FP BK ponúka 8 varných zón, FlexPro technológiu a funkcie ako Cook Assist a Booster pre efektívne varenie.
viacIndukčná varná doska Franke FMY 658 I FP BK ponúka 8 varných zón, FlexPro technológiu a funkcie ako Cook Assist a Booster pre efektívne varenie.
viacIndukčná varná doskaFMY 658 I FP BK Čierne sklo
Indukčná varná doska z rady Mythos od značky Franke je vyrobená z čierneho skla s bielou grafikou a ponúka sofistikovaný dizajn a špičkovú technológiu. Je vybavená 8 varnými zónami, z ktorých každá má oválny tvar pre maximálnu flexibilitu pri varení.
Kľúčové vlastnosti
- FlexPro zóna: Táto funkcia umožňuje spojenie multi zón, čím poskytuje plnú flexibilitu pri použití nádob rôznych veľkostí súčasne.
- Cook Assist: Ponúka prístup k 3 špeciálnym funkciám ako EasyCook, ProCook a FlexPro, ktoré uľahčujú proces prípravy jedál.
- Booster: Aktivovaním tejto funkcie dosiahne teplota maximálnu hranicu za pár sekúnd, čo výrazne skracuje dobu potrebnú pre prípravu pokrmov.
- Detský zámok: Bezpečnostné opatrenie, ktoré zabezpečuje ochranu pred nechceným spustením varnej dosky.
Technické špecifikácie
- Typ: Elektrická indukcia
- Ovládanie: LCD displej s textom a dotykovým ovládačom typu Slide
- Počet úrovní ohrevu: 18 + booster
- Maximálny príkon: 7.4 kW
- Napätie: 220-240 V
- Frekvencia: 50-60 Hz
| Farba varnej dosky | Čierne sklo |
|---|---|
| Hĺbka dosky | 510 mm |
| Hrany varnej dosky | Zaoblené |
| Rozmer výrezu dosky | 560 x 480 mm |
| Funkcie varnej dosky | Booster, Cook assist, Časovač, Detekcia riadu, Detská poistka, Flexi zóna |
| Rámik varnej dosky | Bez rámika |
| Ovládanie dosky | Dotykové |
| Šírka dosky | 650 mm |
| Typ varnej dosky | Indukčný |
| Typ inštalácie | Vstavaná |