Odpadkové koše Franke

Odpadkové koše Franke predstavujú špičkovú kvalitu spojenú s inovatívnym dizajnom pre efektívnu správu triedeného odpadu. Každý odpadkový kôš Franke je navrhnutý s dôrazom na praktickosť a funkčnosť.

Vďaka rôznym veľkostiam a prevedením odpadkových košov Franke si môžete vybrať ten najvhodnejší pre vaše potreby. Niektoré koše sú taktiež vyrobené z recykovaného antiseptického materiálu, ktorý znižuje výskyt baktérií až o 99%. Navyše je mnoho typov košov Franke vybavených aj aktívnym uhlíkovým filtrom, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy.

Sortery Franke sú skvelým doplnkom pre každú domácnosť, kde sa kladú dôraz na udržateľnosť a čistotu. V ponuke nájdete koše rôznych veľkostí pre menšie aj väčšie skrinky a taktiež rôzne prevedenia - s ručným výsuvom, s automatickým výsuvom či koše, ktoré sa vkladajú do zásuviek. Franke odpadkové koše sú vyrobené z odolných materiálov a ponúkajú širokú škálu funkcií, ako sú automatické otváranie, rôzne oddelené nádoby na triedenie odpadu a jednoduchá manipulácia s výmennými vreckami. S Franke košmi sa triedenie odpadkov stane jednoduchšou a príjemnejšou úlohou pre každodenný život.