Granitový drez Alveus Cadit 80 beton 81
Granitový drez Alveus Cadit 80 beton 81
- Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmer drezu 1000 x 500 mm
- Farebné prevedenie Betón
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) < /UL> viac
- Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmer drezu 1000 x 500 mm
- Farebné prevedenie Betón
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) < /UL> viac
Štandardná cena 312,10 €.
Ušetríte
10 %(31,20 €).
280,90 €
Kód produktu: 1140600
Doprava a platba
Kód produktu: 1140600
Doprava a platba
Granitový drez s odkvapom a vaničkou Alveus Cadit 80 Betón je vyrobený z vysoko kvalitného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu. Priestranná umývacia vaňa umožňuje umývanie väčších nádob a plechov. Drez môže byť použitý ako ľavý aj pravý variant.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1000 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 330 x 425, 170 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 200/140 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom (slúži ako zátka drezu)
- Ovládanie výpuste: Pomocou excentrického ovládania
- Typ montáže: Horný na pracovnú dosku
- Rozmer výrezu v pracovnej doske: 980 x 480 mm
- Orientácia drezu: Otočný, drez môže byť použitý ako ľavý aj pravý variant bez úpravy
- Otvory pre batériu a ovládanie výpuste sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Alveus
- Kompletný sitkový ventil, sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Šedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Betón |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Cadit |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |

































