Granitový drez Blanco DALAGO 8 sivá skala s excentrom
Granitový drez Blanco DALAGO 8 sivá skala s excentrom
hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 815x510x190 mm, spodná skrinka od 80 cm, záruka 2 roky viac
Produkt už nie je v ponuke
Kód produktu: 518852
Doprava a platba
Kód produktu: 518852
Doprava a platba
Parametre
| Farebný odtieň | Šedé odtiene |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 800 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 815 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 510 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |
















