Granitový drez Blanco METRA 8 S antracit
Granitový drez Blanco METRA 8 S antracit
hĺbka drezu 190/190 mm, rozmer drezu 1160x500x190 mm, spodná skrinka od 80 cm, záruka 2 roky viac
464,40 €
Kód produktu: 513071
Doprava a platba
Kód produktu: 513071
Doprava a platba
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Antracit |
| Šírka skrinky od | 800 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1160 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190/190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |
















