Granitový drez Pyramis Istros 57 x 50 1B Béžová
Granitový drez Pyramis Istros 57 x 50 1B Béžová
Farba béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (drezová výpusť, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmery drezu 570 x 500 mm
Farba béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (drezová výpusť, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (drezová výpusť, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
159,60 €
Kód produktu: 070044511
Doprava a platba
Kód produktu: 070044511
Doprava a platba
Jednofarebný rez Pyramis Istros 57 vo farebnom variante Béžová je vyrobený z vysokokvalitnej prírodnej žuly, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 570 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu vytvoríme podľa požiadavky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žula drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou dodávky, silikón sa používa pre žulu drezy
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 570 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |
























