Granitový drez Pyramis Siros 57 x 51,5 Carbon
Granitový drez Pyramis Siros 57 x 51,5 Carbon
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 195 mm, rozmery drezu 570 x 515 mm
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
175,60 €
Kód produktu: 070085101
Doprava a platba
Kód produktu: 070085101
Doprava a platba
Jednofarebný rez Pyramis Siros 57 vo farebnom variante Carbon je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej žuly, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva so zmesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Veľkosť drezu: 570 x 515 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 195 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom a excentrické ovládanie
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste 35 mm sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žulový drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Carbon |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 570 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 515 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |































