Granitový drez Pyramis Tetragón 40 x 40 1B Carbon
Granitový drez Pyramis Tetragón 40 x 40 1B Carbon
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 500 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmery drezu 440 x 440 mm
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Produkt už nie je v ponuke
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Kód produktu: 070066011
Doprava a platba
Kód produktu: 070066011
Doprava a platba
Jednoduchý rez Pyramis Tetragon 40 Carbon je určený na podkladovú montáž a je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej pyragranitovej žuly, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva so zmesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 440 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 400 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom a excentrické ovládanie
- Typ montáže: spodná - pre pracovné dosky z umelého alebo prírodného kameňa
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žula drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou dodávky, silikón sa používa pre žulu drezy
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Carbon |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 440 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Spodný |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |












