Nerezový drez Franke BWX 220/620-54-27/7
Nerezový drez Franke BWX 220/620-54-27/7
1 537 €
Kód produktu: 127.0538.260
Doprava a platba
Kód produktu: 127.0538.260
Doprava a platba
Luxusný nerezový drez Franke BWX 220/620-54-27 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Menšia vanička vľavo
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 900 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 mm x 510 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 540 mm x 410 mm, 270 x 480 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2'' sitkový
- Typ montáže: Plochý okraj - horná montáž
- Otvor pre batériu a Easy click gombík
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke BWX 220/620-54-27 Nerez
- Kompletný sitkový ventil vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Doplnky v balení: miska, drevená prípravná doska, plastová prípravná doska, 3 nože vrátane dreveného držiaka, odkvapkávač na riad, veko, sitkový ventil Easy click
Parametre
| Šírka skrinky od | 900 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 510 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Pravý |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ drezu | Dvojdřez |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |







