Drez so sklom Pyramis Concerto 86 x 50 1B 1D Biely
Drez so sklom Pyramis Concerto 86 x 50 1B 1D Biely
583,60 €
Kód produktu: 109501330
Doprava a platba
Kód produktu: 109501330
Doprava a platba
Nerezová oceľ drez so sklom Pyramis Concerto 86 biela je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a čierneho bezpečnostného skla.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Výstup na drez: 3 1/2" s ovládaním výstupu pomocou excentra
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste 35 mm sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezová oceľ drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Sklo |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |



