Granitový drez Pyramis Camea Mini 40x40 1B Vanilka
Granitový drez Pyramis Camea Mini 40x40 1B Vanilka
- Spodní skříňka od 400 mm, hloubka dřezu 160 mm, rozměr dřezu 400 x 400 mm
- Barevné provedení Vanilka
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
131,60 €
- Spodní skříňka od 400 mm, hloubka dřezu 160 mm, rozměr dřezu 400 x 400 mm
- Barevné provedení Vanilka
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Kód produktu: 070075001
Doprava a platba
Kód produktu: 070075001
Doprava a platba
Jednodřez Pyramis v barevné variantě Vanilka je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 400 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 400 x 400 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 350 x 265 mm
- Hloubka dřezu: 160 mm
- Dřezová výpusť: 3 1“ se sítkovým ventilem a excentrickým ovládáním
- Typ montáže: Horní
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti 35 mm jsou zhotoveny
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Pyramis
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Vanilka |
| Šírka skrinky od | 400 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 400 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 400 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 160 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |





















