Granitový drez Pyramis Istros 41 x 50 1B Carbon
Granitový drez Pyramis Istros 41 x 50 1B Carbon
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 400 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmery drezu 410 x 500 mm
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
135,60 €
Kód produktu: 070043211
Doprava a platba
Kód produktu: 070043211
Doprava a platba
Jednofarebný rez Pyramis Istros 41 vo farebnom variante Carbon je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej žuly, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 400 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 410 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu vytvoríme podľa požiadavky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žula drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou dodávky, silikón sa používa pre žulu drezy
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Carbon |
| Šírka skrinky od | 400 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 410 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |




























