Granitový drez Pyramis Mido 116 x 50 2B 1D Biela
Granitový drez Pyramis Mido 116 x 50 2B 1D Biela
Farebné prevedenie Biela
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 900 mm, hĺbka drezu 195 mm, rozmery drezu 1160 x 500 mm
Farebné prevedenie Biela
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farebné prevedenie Biela
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
271,60 €
Kód produktu: 070091001
Doprava a platba
Kód produktu: 070091001
Doprava a platba
Dvojdrez s odkapnou plochou Pyramis Mido 116 vo farebnom variante White je vyrobený z vysoko kvalitného prírodného granitu Pyragranit, ktorý obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu. Tento typ sa vyznačuje obrovskou umývacou nádobou.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 900 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1160 x 500 mm
- Veľkosť misy drezu: 400 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 195 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý a pravý variant
- Ovládanie výtoku: excentrické ovládanie (otáčaním kolieska otvoríte alebo zatvoríte výtok drezu)
- Vytvorí sa otvor pre batériu a regulátor vybíjania
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žula drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou dodávky, silikón sa používa pre žulu drezy
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Biela |
| Šírka skrinky od | 900 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1160 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Dvojdřez s odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |












