Granitový drez Pyramis Next 62 x 44 1B 1D Šedá
Granitový drez Pyramis Next 62 x 44 1B 1D Šedá
Farba sivá
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 165 mm, rozmery drezu 620 x 440 mm
Farba sivá
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba sivá
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
135,60 €
Kód produktu: 070166001
Doprava a platba
Kód produktu: 070166001
Doprava a platba
Drez s krátkym odkapávačom Pyramis Next v sivej farbe je vyrobený z vysoko kvalitného prírodného granitu Pyragranit, ktorý obsahuje 80 % drveného kameniva so zmesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 620 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 360 mm
- Hĺbka drezu: 165 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Ovládanie výpuste: Excentrické ovládanie
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý a pravý variant
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žulový drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Šedé odtiene |
|---|---|
| Farba | šedá, Sivá |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 620 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 165 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |






























