Nerezový drez Franke EFN 651-78
Nerezový drez Franke EFN 651-78
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 150 mm, rozmer drezu 780 x 475 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
173 €
Kód produktu: 101.0250.587
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0250.587
Doprava a platba
Nerezový drez Franke EFN 651-78 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 780 x 475 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 355 x 395 mm
- Hĺbka drezu: 160 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste vrátane otvoru na ovládanie
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 455 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu vytvoríme podľa požiadavky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 475 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ drezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |





























