Nerezový drez Pyramis Atria
Nerezový drez Pyramis Atria
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 180 mm, rozmery drezu 575 x 505 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
139,60 €
Kód produktu: 100081501
Doprava a platba
Kód produktu: 100081501
Doprava a platba
Nerezový jednodrez Pyramis Atria je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Umývadlo má veľmi priestrannú vaničku.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Veľkosť drezu: 575 x 05 mm
- Veľkosť misy drezu: 480 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez pre pracovnú dosku: 555 x 485 mm, polomer 60
- Otvor na batériu: Otvor na batériu uprostred
- Typ montáže: Horná montáž na pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezová oceľ drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 575 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 505 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |









