Nerezový drez Pyramis Kiba Square
Nerezový drez Pyramis Kiba Square
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 150 mm, rozmery drezu 465 x 405 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
75,60 €
Kód produktu: 100080101
Doprava a platba
Kód produktu: 100080101
Doprava a platba
Nerezový jednodrez Pyramis Atria je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Veľkosť drezu: 465 x 405 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 400 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez pre pracovnú dosku: 445 x 385 mm
- Typ montáže: Horná montáž na pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez nie je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezová oceľ drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 465 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 405 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |









