Nerezový drez Pyramis Zeria 46x45 1B
Nerezový drez Pyramis Zeria 46x45 1B
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 180 mm, rozmer drezu 462 x 457 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
247,60 €
Kód produktu: 108983301
Doprava a platba
Kód produktu: 108983301
Doprava a platba
Nerezový jednodrez Pyramis Zeria 46 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Drez je určený na zapustenú aj klasickú hornú montáž
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Veľkosť drezu: 462 x 457 mm
- Veľkosť misy drezu: 400 x 331 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa šablóny
- Otvor na batériu: Otvor na batériu uprostred
- Typ montáže: horná montáž na pracovnú dosku, zapustená montáž do pracovnej dosky
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezová oceľ drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 462 |
| Rozmer drezu - Výška | 457 |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |









