Nerezový drez Pyramis Zeus 50 x 40 1B
Nerezový drez Pyramis Zeus 50 x 40 1B
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 210 mm, rozmery drezu 540 x 440 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
230,40 €
Kód produktu: 101061801
Doprava a platba
Kód produktu: 101061801
Doprava a platba
Nerezový jednodrez Pyramis Zeus 50 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka hrubému plechu je model drez mimoriadne pevný
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 540 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 210 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa typu montáže
- Typ montáže: horná, spodná a zapustená montáž
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezová oceľ drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- V balení nie je tesnenie, používa sa silikón
- Odkvapkávacia miska z nehrdzavejúcej ocele
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 540 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 210 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | Do roviny, Jednodřez, Spodní montáž |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |











