SET ALVEUS Intermezzo 70/11 + BATÉRIA RENO
SET ALVEUS Intermezzo 70/11 + BATÉRIA RENO
Štandardná cena 457,90 €.
Ušetríte
5 %(22,90 €).
435 €
Kód produktu: SETA391
Doprava a platba
Kód produktu: SETA391
Doprava a platba
Vstavaný drez, univerzál.
Prevedenie: granitový drez
Vonkajší rozmer: 780x480 mm
Rozmer vaničky: 330x405x200 mm
Rozmer vaničky: 170x275x130 mm
Manuálny sifón 3 1/2 s prepadom, sifón na úsporu miesta s odbočkou na umývačku.
Úchyty a tesnenia na upevnenie drezu v balení
S otvorom pre batériu
Návod na inštaláciu v obrázkoch na obale
Inštalácia do skrinky so šírkou 600 mm pre montáž I
900 mm pre montáž U
Batéria RENO
Stojanková batéria
Otočné ramienko
Rozmer: 207x286 mm
Vykonáva chróm
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Biela |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S vaničkou a odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |






