Set Sinks Maximo 680 Metalblack + Vitalia GR
Set Sinks Maximo 680 Metalblack + Vitalia GR
Set granitového drezu a batérie Sinks. Určený pre skrinku od 700 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž drezu aj batérie.
viacSet granitového drezu a batérie Sinks. Určený pre skrinku od 700 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž drezu aj batérie.
viacGranitový drez Sinks Maximo 680 Metalblack
Granitový drez Sinks MAXIMO 680 vo farebnom variante Metalblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 700 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 680 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 625 x 395 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom (slúži ako zátka drezu)
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 660 x 480 mm
- Typ montáže: 2 možnosti montáže - Horná montáž na pracovnú dosku, Spodná montáž pod pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo (Stačí špecifikovať pri objednávke)
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Sinks MAXIMO 680 Metalblack
- Kompletný sitkový ventil, sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks VITALIA Metalblack
Kuchynská stojanková batéria Sinks VITALIA Metalblack je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov. Vysoké ramienko umožní plnenie aj vyšších hrncov.
- Povrchová úprava: Metalblack
- Výška batérie: 320 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks VITALIA Metalblack
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Metalblack |
| Šírka skrinky od | 700 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 680 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez, Spodní montáž |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |





















