Tectonitový drez Franke OID 611-78 Biela
Tectonitový drez Franke OID 611-78 Biela
Farebné prevedenie Biela
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
176 €
Farebné prevedenie Biela
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Kód produktu: 114.0288.585
Doprava a platba
Kód produktu: 114.0288.585
Doprava a platba
Tectonitový drez Franke OID 611-78 biela je vyrobený z patentovaného materiálu Tectonite. Spoločnosť Franke je jediným výrobcom na svete, ktorý vyrába drezy z tohto nového materiálu
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm
- Rozmer drezu: 780 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 350 x 430 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 480 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu zhotovíme podľa požiadavky, otvor je možné tiež zhotoviť vykružovacím vrtákom 35 mm pri montáži
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Tectonite drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Výhody drezov Franke Tectonite
- Odolný voči teplotám až 300 C
- Farebne stály
- Odolný voči škvrnám, poškriabaniu a nárazu
- Odolný voči UV žiareniu
- Rýchla a jednoduchá montáž
- Záruka kvality najväčšieho svetového výrobcu drezov
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Biela |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Tectonite |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |











