Granitový drez Pyramis Mido 100 x 50 1B 1D Carbon
Granitový drez Pyramis Mido 100 x 50 1B 1D Carbon
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 700 mm, hĺbka drezu 195 mm, rozmery drezu 1000 x 500 mm
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba Carbon
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
215,60 €
Kód produktu: 070089701
Doprava a platba
Kód produktu: 070089701
Doprava a platba
Umývadlo s odtokom Pyramis Mido 100 vo farebnom variante Carbon je vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej žuly Pyragranit, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu. Tento typ sa vyznačuje obrovskou umývacou nádobou.
Vlastnosti produktu
- Vhodné pre skrinky od: šírka 700 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1000 x 500 mm
- Veľkosť misy drezu: 500 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 195 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý a pravý variant
- Ovládanie výtoku: excentrické ovládanie (otáčaním kolieska otvoríte alebo zatvoríte výtok drezu)
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žulový drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Carbon |
| Šírka skrinky od | 700 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |
































