Granitový drez Elleci Ego Corner G68
Granitový drez Elleci Ego Corner G68
Barevné provedení Bílá G68
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) viac
319,10 €
Barevné provedení Bílá G68
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) viac
Kód produktu: 943DRLGECOR68
Doprava a platba
Kód produktu: 943DRLGECOR68
Doprava a platba
Granitový rohový dřez Elleci Ego Corner v barevné variantě Bílá G68 je vyroben z vysoce jakostního granitu. Záruka 10 let. Odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: Rohová od 900 x 900 mm
- Rozměr dřezu: 1000 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 345 x 430 mm
- Hloubka dřezu: 210 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: Dle šablony
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii zhotovíme zdarma dle požadavku
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Elleci
- Kompletní sítkový ventil, sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Biela |
| Šírka skrinky od | 900 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 210 |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Elleci |
| Typ drezu | rohový, Rohový |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |














