Granitový drez Elleci Quadra 100 Cemento G48
Granitový drez Elleci Quadra 100 Cemento G48
Barevné provedení Šedá G48
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) viac
Spodní skříňka od 450 mm, hloubka dřezu 190 mm, rozměr dřezu 410 x 500 mm
Barevné provedení Šedá G48
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) viac
Barevné provedení Šedá G48
Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu) viac
194,60 €
Kód produktu: 943DRLGQ10048
Doprava a platba
Kód produktu: 943DRLGQ10048
Doprava a platba
Granitový jednodřez Elleci Quadra 100 Šedá G48 v minimalistickém, moderním provedení. Díky vysoké kvalitě granitového materiálu Granitek je poskytována záruka v délce 10 let
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 410 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Možnost přiobjednat excentrické ovládání výpusti
- Výřez do pracovní desky: 390 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma - k dispozici jsou 3 možností umístění
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
- Prodloužená záruka 10 let
Co najdete v balení
- Granitový dřez Elleci Quadra 100
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Šedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Cemento |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 410 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Elleci |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |
























