Blanco SUBLINE 350/150 U InFino Keramika žiarivo biela drez vľavo bez excentru
Blanco SUBLINE 350/150 U InFino Keramika žiarivo biela drez vľavo bez excentru
601,20 €
Kód produktu: 523741
Doprava a platba
Kód produktu: 523741
Doprava a platba
Keramika PuraPlus® Dizajnový rad drezov pod pracovnú dosku v materiáli keramika PuraPlus®
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Žiarivo biela, Biela |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Keramika |
| Rozmer drezu - Šírka | 567 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 456 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 185/130 mm |
| Typ montáže | Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Orientácia drezu | Ľavý drez |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | S vaničkou |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |



