Blanco SUBLINE 375 U Keramika jazmín s tiahlom
Blanco SUBLINE 375 U Keramika jazmín s tiahlom
542,40 €
Kód produktu: 516040
Doprava a platba
Kód produktu: 516040
Doprava a platba
Dizajnový rad drezov pod pracovnú dosku v materiáli keramika. PuraPlus®. Maximálna veľkosť a funčná hĺbka drezov, moderná koncepcia montáže. Bez dodatočných nárokov na montáž. Najvyšší komfort údržby keramiky.
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Jazmín |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Keramika |
| Rozmer drezu - Šírka | 404 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 456 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |





