Granitový drez Alveus Cortina 10 91- čierna + záslepka
Granitový drez Alveus Cortina 10 91- čierna + záslepka
hĺbka drezu 140 mm, rozmer drezu 580 x 420 mm, spodná skrinka od 500 mm, záruka 2 roky viac
Štandardná cena 149,60 €.
Ušetríte
5 %(7,50 €).
142,10 €
Kód produktu: 1133438
Doprava a platba
Kód produktu: 1133438
Doprava a platba
Granitový drez s odkvapom Alveus Cortina 10 vo farebnom variante Čierna je vyrobený z prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu. Vhodný predovšetkým do malých kuchýň.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm
- Rozmer drezu: 580 x 420 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 320 x 348 mm
- Hĺbka drezu: 140 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Vytvorené 2 otvory
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Alveus Cortina 10 Čierna
- Kompletný sitkový ventil pre úsporu miesta vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Záslepka na otvor
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | černá, Čierna |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 580 |
| Rozmer drezu - Výška | 420 |
| Hĺbka drezu v mm | 140 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Cortina |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |


































