Granitový drez Alveus GEM 10 beige
Granitový drez Alveus GEM 10 beige
- Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 180 mm, rozměr dřezu 500 x 500 mm, záruka 5 let
- Barevné provedení Beige
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Štandardná cena 120,40 €.
Ušetríte
5 %(6 €).
114,40 €
- Spodní skříňka od 500 mm, hloubka dřezu 180 mm, rozměr dřezu 500 x 500 mm, záruka 5 let
- Barevné provedení Beige
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
Kód produktu: 1149111
Doprava a platba
Kód produktu: 1149111
Doprava a platba
Granitový dřez Alveus GEM 10 v barevné variantě Beige je vyroben z vysoce jakostního přírodního granitu, který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a pojiv. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 500 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 420 x 340 mm
- Hloubka dřezu: 180 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, vytažením či zatlačením sítka
- Výřez do pracovní desky: 480 x 480 mm
- Typ montáže: Horní montáž
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii, dávkovač a další příslušenství zhotovíme dle požadavku zdarma
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Granitový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 500 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Gem |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |





















