Granitový drez Pyramis Athlos 86 x 50 1B 1D Čierna
Granitový drez Pyramis Athlos 86 x 50 1B 1D Čierna
Farba čierna
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 186 mm, rozmery drezu 860 x 500 mm
Farba čierna
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
Farba čierna
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (výpust drezu, priestorovo úsporný sifón, drezové svorky) viac
199,60 €
Kód produktu: 070172811
Doprava a platba
Kód produktu: 070172811
Doprava a platba
Umývadlo s odkapnou plochou Pyramis Athlos 86 x 50 vo farebnom variante Black je vyrobené z vysoko kvalitnej prírodnej žuly Pyragranit, ktorá obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 500 mm
- Veľkosť misy drezu: 365 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 186 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Typ montáže: Horný
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý a pravý variant
- Otvor pre batériu zhotovíme podľa požiadavky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Žulový drez Pyramis
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | černá, Čierna |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 186 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Pyramis |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |






























