Granitový drez Schock Greenwich N-100S-A Bronze
Granitový drez Schock Greenwich N-100S-A Bronze
Spodná skrinka od 45 cm, hĺbka drezu&200 mm, rozmer drezu 406 x 456 mm. Farebné prevedenie Bronze. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
viacSpodná skrinka od 45 cm, hĺbka drezu&200 mm, rozmer drezu 406 x 456 mm. Farebné prevedenie Bronze. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
viacGranitový drez Greenwich N-100S Bronze je vyrobený z unikátneho materiálu CRISTADUR®. Hodvábny povrch drezu a odperlovací efekt s ním robí ten najlepší materiál na trhu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 406 x 456 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 350 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Excentrické ovládanie výpuste kolieskom
- Výrez do pracovnej dosky: 392 x 442 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu a excentrické ovládanie sa vykonáva do pracovnej dosky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
- Záruka 15 rokov po registrácii
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Schock
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Výhody materiálu Schock CRISTADUR®
- Prémiový materiál s patentovanou, veľmi jemnou stuktúrou a žiarivým povrchom, po ktorom nečistoty a voda stekajú
- Hebvábny povrch, dokonale hladký
- 100% antibakteriálne
- Možnosť predĺženia záruky na 15 rokov. viac na Záruka Schock Cristadur
- Odperlovací efekt - voda a nečistoty stekajú po povrchu, choroboplodné zárodky a baktérie sa neusadzujú
- Jednoduchá údržba - vďaka uzavretej štruktúre a odperlovaciemu efektu sa drezy veľmi dobre čistia av porovnaní s
| Farebný odtieň | Hnedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Bronze |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 406 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 456 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ materiálu | Cristadur |
| Typ montáže | Horný |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Schock |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ano |














