Nerezový drez Alveus Classic 40, bez rámu
Nerezový drez Alveus Classic 40, bez rámu
hĺbka drezu 155 mm, rozmer drezu 800 x 600 mm, spodná skrinka 800 mm, záruka 2 roky. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu. viac
Štandardná cena 95,40 €.
Ušetríte
10 %(9,50 €).
85,90 €
Kód produktu: 1124501
Doprava a platba
Kód produktu: 1124501
Doprava a platba
Nerezový, nástavný drez Alveus Classic 40 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Hrúbka nerezu 0,6 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 800 x 600 mm
- Povrch: Matný
- Hrúbka materiálu: 0,6 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 370 mm
- Hĺbka drezu: 155 mm
- Drezový výpust: 1 1/2 “
- Drez nie je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
- Montáž drezu na skrinku bez pracovnej dosky
- Bez vystužovacieho rámu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus Classic 40
- Kompletný sitkový ventil so sifónom, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 800 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 600 mm |
| Typ montáže | Celoplošný, Celoplošný |
| Modelový rad | Classic |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | Celoplošný |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |

























