Nerezový drez Alveus Kombino 30
Nerezový drez Alveus Kombino 30
hĺbka drezu 195 mm, rozmer drezu 440 x 440 mm, spodná skrinka od 450 mm, záruka 2 roky viac
Štandardná cena 257,90 €.
Ušetríte
10 %(25,80 €).
232,10 €
Kód produktu: 1118877
Doprava a platba
Kód produktu: 1118877
Doprava a platba
Nerezov drez Alveus KOMBINO 20 je vhodný do kombinácií s ďalšími drezy tohto radu. Na spodnú montáž do dosiek z umelého či prírodného kameňa.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 440 x 440 mm
- Povrch: Nerez
- Spôsob montáže: Horná, do roviny s pracovnou doskou
- Rozmer drezovej nádoby: 400 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 195 mm
- Hrúbka nerezu: 0,8 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus Kombino 20
- Kompletný sitkový ventil vrátane sifónu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž a šablónu pre výrez
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 440 |
| Rozmer drezu - Výška | 440 |
| Hĺbka drezu v mm | 195 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 400 x 400 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Kombino |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 440 x 440 mm |
| Rozmer výrezu | 428 x 428 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |









