Nerezový drez Alveus Line 110
Nerezový drez Alveus Line 110
hĺbka drezu 160 mm, rozmer drezu 615 x 500 mm, spodná skrinka od 450 mm, záruka 2 roky. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu. viac
Štandardná cena 78,70 €.
Ušetríte
10 %(7,80 €).
70,90 €
Kód produktu: 1125356
Doprava a platba
Kód produktu: 1125356
Doprava a platba
Nerezový drez s odkvapom Alveus Line 110 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Hrúbka nerezu 0,6 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 615 x 500 mm
- Povrch: Prírodná nerez
- Hrúbka materiálu: 0,6 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 160 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Obojstranné prevedenie: drez môže byť použitý ako ľavý aj pravý
- Otvor pre batériu zhotovíme podľa požiadavky
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus Line 110
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž a šablónu pre výrez
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozmer drezu - Šírka | 615 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 160 |
| Hrúbka nerezu | 0,6 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Line |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |











