Nerezový drez Alveus Line 20 Max
Nerezový drez Alveus Line 20 Max
- Spodná skrinka od 500 mm, hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 860 x 500 mm.
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu).
- Spodná skrinka od 500 mm, hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 860 x 500 mm.
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu).
Štandardná cena 153,80 €.
Ušetríte
10 %(15,40 €).
138,40 €
Kód produktu: 1144640
Doprava a platba
Kód produktu: 1144640
Doprava a platba
Nerezový dřez s odkapem Alveus Line 20 Max je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304).
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm,Rozměr dřezu: 380 x 440 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 420 mm
- Hloubka dřezu: 190 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 836 x 476 mm
- Typ montáže: Horní montáž na pracovní desku
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii vytvoříme dle požadavku
- Orientace dřezu: Oboustranný, otočný - použitelný jako levá i pravá varianta
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | 2 otvory pre batériu a excenter |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Line |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |

























