Nerezový drez Alveus Nox 120 FS BRS
Nerezový drez Alveus Nox 120 FS BRS
- 📦 Vhodný pre skrinku od 600 mm
- 📐 Rozmer: 540 x 515 mm | Hĺbka: 200
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- 📦 Vhodný pre skrinku od 600 mm
- 📐 Rozmer: 540 x 515 mm | Hĺbka: 200
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
Štandardná cena 624,60 €.
Ušetríte
10 %(62,50 €).
562,10 €
Kód produktu: 1149937
Doprava a platba
Kód produktu: 1149937
Doprava a platba
Tento model nerezového dreza s povrchovou úpravou Leštený nerez je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer dreza: 540 x 515 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka dreza: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 530 x 503 mm
- Typ montáže: 2 možné spôsoby montáže, klasická horná montáž na pracovnú dosku alebo montáž do roviny s pracovnou doskou
- Orientácia dreza: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu: Áno
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 540 |
| Rozmer drezu - Výška | 515 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 500 x 400 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Nox |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 540 x 515 mm |
| Rozmer výrezu | 530 x 503 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |








