Nerezový drez Alveus Nox 20 F/S/U BRS
Nerezový drez Alveus Nox 20 F/S/U BRS
- 📦 Vhodný pro skříňku od 450 mm
- 📐 Rozměr: 380 x 440 mm | Hloubka: 200
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
viac
- 📦 Vhodný pro skříňku od 450 mm
- 📐 Rozměr: 380 x 440 mm | Hloubka: 200
- 🧰 Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
viac
Štandardná cena 416,20 €.
Ušetríte
10 %(41,60 €).
374,60 €
Kód produktu: 1149923
Doprava a platba
Kód produktu: 1149923
Doprava a platba
Tento model nerezového dřezu s povrchovou úpravou Leštěný nerez je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Díky vysoké kvalitě materiálů je na tento typ poskytována prodloužená záruka.
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 380 x 440 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 340 x 400
- Hloubka dřezu: 200
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: Dle typu montáže
- Typ montáže: Spodní
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii: Nevytváří se
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Alveus
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Leštený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 380 |
| Rozmer drezu - Výška | 440 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Veľkosť drezovej vane | 340 x 400 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Nox |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 380 x 440 mm |
| Rozmer výrezu | Dle typu montáže mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |












