Nerezový drez Alveus QUARTO 10 sat F
Nerezový drez Alveus QUARTO 10 sat F
hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 550 x 480 mm, spodná skrinka od 600 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu. viac
Štandardná cena 203,80 €.
Ušetríte
10 %(20,40 €).
183,40 €
Kód produktu: 1124382
Doprava a platba
Kód produktu: 1124382
Doprava a platba
Nerezový drez Alveus Quarto 10 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Moderný vzhľad drezu, vysoká kvalita spracovania a nadštandardná hrúbka nerezu 1 mm
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 550 mm x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 mm x 380 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" otočný sitkový
- Typ montáže: Horná montáž, montáž do roviny
- Otvor pre batériu 35 mm
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus Quarto 10
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a kompletný materiál pre montáž
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 550 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Quarto |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |









