Nerezový drez Blanco DANA 45 Nerez prírodný lesk
Nerezový drez Blanco DANA 45 Nerez prírodný lesk
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 158 mm, rozmer drezu 480 x 500 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
130,50 €
Kód produktu: 525322
Doprava a platba
Kód produktu: 525322
Doprava a platba
Nerezový drez Blanco DANA 45 Nerez prírodný lesk je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka vysokej kvalite používaných materiálov a dokonalému opracovaniu, patria drezy Blanco medzi absolútnu svetovú špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 480 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 158 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 462 x 482 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu je vytvorený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Blanco
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Prírodný lesk |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Prírodný lesk |
| Rozmer drezu - Šírka | 480 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 158 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa, Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |









