Nerezový drez Blanco FLEX Pro 45 S
Nerezový drez Blanco FLEX Pro 45 S
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skríňka od 450 mm, hĺbka drezu 155 mm, rozmer drezu 860 x 480 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
77,50 €
Kód produktu: 521007
Doprava a platba
Kód produktu: 521007
Doprava a platba
Nerezový drez Blanco FLEX Pro 45 S Nerez přírodní lesk je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 360 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 155 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálné, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 842 x 462 mm
- Spôsob montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pro baterii vytvoříme dle požadavku zdarma
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Blanco
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Prírodný lesk |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Prírodný lesk |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 |
| Rozmer drezu - Výška | 480 |
| Hĺbka drezu v mm | 155, 155 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |















