Nerezový drez Blanco PLENTA nerez
Nerezový drez Blanco PLENTA nerez
Nerezový jednodřez, skříňka od 800 mm, rozměr dřezu 860 x 500 mm, hloubka 210 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
viacNerezový jednodřez, skříňka od 800 mm, rozměr dřezu 860 x 500 mm, hloubka 210 mm. Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
viacNerezový dřez Blanco PLENTA nerez je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 860 x 500 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 760 x 400 mm
- Hloubka dřezu: 210 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2 se sítkovým ventilem
- Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či pozvednutím sítka
- Výřez do pracovní desky: 838 x 478 mm
- Typ montáže: Horní montáž na pracovní desku
- Orientace dřezu: Nerozlišuje se
- Otvor pro baterii 35 mm z výroby
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
- Nerezový dřez Blanco
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez kartáčovaný |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 210 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |



