Nerezový drez Blanco TOP EE 4 x 4 Nerez
Nerezový drez Blanco TOP EE 4 x 4 Nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 150 mm, rozmer drezu 435 x 470 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
67,50 €
Kód produktu: 501065
Doprava a platba
Kód produktu: 501065
Doprava a platba
Nerezový drez Blanco TOP EE 4 x 4 Nerez prírodný lesk je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka vysokej kvalite používaných materiálov a dokonalému opracovaniu, patria drezy Blanco medzi absolútnu svetovú špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 435 x 470 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 370 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Drezový výpust: 1 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: 417 x 452 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu vytvoríme podľa požiadavky zadarmo
- Drez nie je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Blanco
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Prírodný lesk |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Prírodný lesk |
| Rozmer drezu - Šírka | 435 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 470 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 150 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa, Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Ověřený zákazník - Heureka.sk Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyJednoduche,splna svoj učel.Ja som spokojny.
Zápory-
Eva Švestková Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyZatím nenainstalovaný, vypadá dobře, jen jsem se o něj osklivě pořezala.
Zápory-
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |















