Nerezový drez Franke BCX 210-51 Nerez
Nerezový drez Franke BCX 210-51 Nerez
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 510 x 510 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
- Vhodný pro skříňku od 500 mm
- Rozměr: 510 x 510 | Hloubka: 200 mm
- Balení obsahuje kompletní příslušenství pro instalaci dřezu (Výpusť, sifon s úsporou místa, příchytky ke dřezu)
179 €
Kód produktu: P-15924
Doprava a platba
Kód produktu: P-15924
Doprava a platba
📐 Technické parametry
- Vhodný pro skříňku od: šířky 500 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 510 x 510 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 445 x 380 mm
- Hloubka dřezu: 200 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 490 x 490 mm
- Typ montáže: Horní na pracovní desku
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Otvor pro baterii je vytvořen
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
📦 Co najdete v balení
- Nerezový dřez Franke
- Kompletní sítkový ventil se sifonem pro úsporu místa, včetně přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky a těsnění
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 510 |
| Rozmer drezu - Výška | 510 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 445 x 380 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Otvor pre batériu je vytvorený |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ drezu | S odkapem |
| Rozmer drezu | 510 x 510 mm |
| Rozmer výrezu | 490 x 490 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Zadný lem pre batériu | Áno |


























