Nerezový drez Franke BCX 211-86/2 Nerez
Nerezový drez Franke BCX 211-86/2 Nerez
- Vhodný pre skrinku od 600 mm
- Rozmer: 860 x 480 mm | Hĺbka: 200 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 600 mm
- Rozmer: 860 x 480 mm | Hĺbka: 200 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
206 €
Kód produktu: P-15919
Doprava a platba
Kód produktu: P-15919
Doprava a platba
Nerezový drez s odkvapom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s potravinárskou atestáciou. Je vhodný pre kuchyne bez umývačky riadu, vďaka veľmi priestrannej vani sa v ňom pohodlne umývajú aj väčšie hrnce a plechy na pečenie.
📐 Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 420 x 415 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne - zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 840 x 460 mm
- Typ montáže: Horná na pracovnú dosku, vďaka nízkemu profilu presahuje iba o hrúbku materiálu. Druhou možnosťou je aj montáž do roviny s pracovnou doskou.
- Orientácia drezu: Ľavý drez
- Otvor pre batériu: Áno, je vytvorený otvor s priemerom 35 mm
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku riadu
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 |
| Rozmer drezu - Výška | 480 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 420 x 415 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Ľavý drez |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | S odkapem |
| Rozmer drezu | 860 x 480 mm |
| Rozmer výrezu | 840 x 460 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
























