Nerezový drez Franke BCX 251/7 Nerez
Nerezový drez Franke BCX 251/7 Nerez
- Vhodný pre skrinku od 800 mm
- Rozmer: 1000 x 480 | Hĺbka: 200 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 800 mm
- Rozmer: 1000 x 480 | Hĺbka: 200 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
242 €
Kód produktu: P-16022
Doprava a platba
Kód produktu: P-16022
Doprava a platba
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1000 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 360 x 415, 170 x 320 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: Drez sa inštaluje do roviny s pracovnou doskou, zafrézovanie je podľa rozmeru drezu
- Typ montáže: Do roviny s doskou
- Orientácia drezu: Pravý drez
- Otvor pre batériu: Áno
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 |
| Rozmer drezu - Výška | 480 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou |
| Veľkosť drezovej vane | 360 x 415, 170 x 320 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Pravý drez |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | S vaničkou a odkapem |
| Rozmer drezu | 1000 x 480 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |



