Nerezový drez Franke BCX 610-75
Nerezový drez Franke BCX 610-75
Spodná skrinka od 800 mm, hĺbka drezu 200 mm, rozmer drezu 810 x 510 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
198 €
Kód produktu: 101.0693.352
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0693.352
Doprava a platba
Nerezový drez Franke BCX 610-75 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Ide o veľký drez s priestrannou a hlbokou vaničkou.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 810 x 510 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 745 x 445 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste vrátane otvoru pre ovládanie
- Výrez do pracovnej dosky: 788 x 488 mm, polomer 10 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu 35 mm vytvorený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 810 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 510 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Rastislav V. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladySuper priestor na umývanie. aj čo sa týka hĺbky. Ak by sme opäť vyberali, voľba by padla na tento. Myslím, že výhoda oproti dvojitému je práve v pohod ... viac
Zápory
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.











