Nerezový drez Franke ETX 610-24
Nerezový drez Franke ETX 610-24
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 300 mm, hĺbka drezu 160 mm, rozmer drezu 320 x 435 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
97 €
Kód produktu: 101.0647.717
Doprava a platba
Kód produktu: 101.0647.717
Doprava a platba
Nerezový drez Franke ETX 610-30 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od šírky: 300 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 320 x 435 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 240 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 160 mm
- Drezový výpust: 1 1/2
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Otvor pre batériu zhotovíme podľa požiadavky
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Otočný
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 300 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 320 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 435 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 160 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Franke |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |







