Nerezový drez Franke MRX 210/610-50 TL Nerez
Nerezový drez Franke MRX 210/610-50 TL Nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 180 mm, rozmer drezu 530 x 510 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón pre úsporu miesta, príchytky k drezu) viac
369 €
Kód produktu: 127.0539.574
Doprava a platba
Kód produktu: 127.0539.574
Doprava a platba
Nerezový drez Franke MRX 210/610-50 TL je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 530 x 510 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa šablóny
- Typ montáže: Horná montáž - plochý okraj drezu alebo do roviny s pracovnou doskou
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu 35 mm
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky Fastfix
- V balení nie je tesnenie, používa sa silikón
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 550 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 530 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 510 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |


















