Nerezový drez Franke SKN 611-78 Nerez
Nerezový drez Franke SKN 611-78 Nerez
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 780 x 500 | Hĺbka: 160 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 780 x 500 | Hĺbka: 160 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
149 €
Kód produktu: P-15920
Doprava a platba
Kód produktu: P-15920
Doprava a platba
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 780 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 160 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 480 mm
- Typ montáže: Horná
- Orientácia drezu: Obojstranné vyhotovenie, drez môže byť použitý ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu: Vytvoríme podľa požiadavky
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 160 |
| Typ montáže | Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 340 x 420 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ drezu | S odkapem |
| Rozmer drezu | 780 x 500 mm |
| Rozmer výrezu | 760 x 480 mm, 760 x 480 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |



